VILLAMOS TERVEZŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Egyedi gépek, berendezések, gyártócellák és gyártósorok villamos terveinek elkészítése
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Gyártóműi és helyszíni tervezői művezetés
  • Kutatás-fejlesztési munkában való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnöki diploma (MSc, BSc), vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Automatizálási építőelemek (villamos, szenzorika) ismerete
  • Problémamegoldó, eredményorientált és kreatív gondolkodás
  • Precíz, igényes és önálló munkavégzés
  • Csapatban hatékony együttműködés
  • Jó kommunikációs képesség, gyors és precíz írásbeli fogalmazási készség
  • Angol nyelv ismerete

Előnyök:

  • Automatizálási tervezésben szerzett tapasztalat
  • Villamos CAD rendszer(ek) ismerete
  • Programozási ismeretek
  • Gépész dokumentációk és tervek felhasználói szintű használatának ismerete
  • Elektronika tervezési ismeretek
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Egyéb kompenzációk (utazási támogatás, iskolakezdési támogatás, év végi jutalom stb.)
  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok
  • Emberközpontú munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Diósdon, korszerűen felszerelt telephelyünkön
  • Alkalmanként megrendelőink vidéki, vagy külföldi telephelyén

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes, szakmai önéletrajzát és rövid motivációs levelét a hepenix@hepenix.hu e-mail címre, a pozíció pontos megjelölésével.