RECEPCIÓS, IRODAI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Beérkező telefonok kezelése
  • Iratok iktatása, napi posta bontása, szétosztása, postai ügyintézés
  • Futárok hívása, kezelése
  • Kapcsolattartás, ügyintézés a takarítókkal, karbantartókkal
  • Irodák működéséhez szükséges eszközök beszerzése, készletek figyelése
  • Pénzügyi-számviteli részleg segítése adminisztrációs feladatokban, iratrendezés, közreműködés nyilvántartások naprakész vezetésében
  • Szervezési feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív gépkocsihasználat

Előnyök:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Lotus Notes rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb kompenzációk (utazási támogatás, év végi jutalom stb.)
  • Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes feladatok
  • Emberközpontú munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Diósdon, korszerűen felszerelt telephelyünkön

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes, szakmai önéletrajzát és rövid motivációs levelét a hepenix@hepenix.hu e-mail címre, a pozíció pontos megjelölésével.